Sveiki atvykę į Credo, mes esame pramoninių vandens siurblių gamintojai.

Visos kategorijos

Įmonės naujienos

Credo Pump atsidės nuolatiniam tobulėjimui

„Credo Pump“ dalyvavo 2023 m. nacionalinėje siurblių pramonės standartų apžvalgoje

Kategorijos:Įmonių naujienos Autorius: Kilmė: Kilmė Išleidimo laikas: 2023-12-20
Pataikymai: 18

Recently, the 2023 working meeting and standards review meeting of the National Pump Standardization Technical Committee was held in Huzhou. Credo Pump was invited to attend it. Gathered together with authoritative leaders and experts from all over the country to conduct a comprehensive review and timely revision of the currently effective recommended industry standards in the pump field that have been in force for five years as of the end of 2018.

图片 2

Galimybė dalyvauti šiame nacionalinių siurblių pramonės standartų peržiūros posėdyje yra ne tik nepriklausomo Credo Pump tyrimų ir plėtros lygio patvirtinimas, bet ir pačios įmonės gaminių standartų ir specifikacijų brandos atspindys.

图片 3

Kaip profesionalus pramoninių siurblių gamintojas, Credo Pump visada yra įsipareigojęs teikti klientams aukštos kokybės paslaugas ir siurblių sprendimus, o visuomenei teikti energiją taupančius, patikimesnius ir išmanesnius siurblius.

Įvairūs Credo Pump gaminami išcentriniai siurbliai ir toliau skatina standartizaciją pramonės vandens siurblių rinkos segmente. Visi siurbliai turi energijos taupymo sertifikatą. Tarp jų, gaisrinis siurblys yra vienas iš nedaugelio gaminių šalyje, kuris gavo visus Kinijos CCCF sertifikatus ir Jungtinių Valstijų UL/FM sertifikatus.

Mūsų siurbliai yra plačiai naudojami daugelyje sričių, pavyzdžiui, elektros energijos, plieno, kasybos ir metalurgijos bei naftos chemijos pramonės, ir yra mėgstami daugiau nei 40 šalių ir regionų, įskaitant Kiniją, Pietryčių Aziją, Artimuosius Rytus, Lotynų Ameriką ir Europą.

Šiandien, sparčiai vystantis buitinių vandens siurblių pramonei, vieningi ir aiškūs pramonės standartai yra svarbi parama siekiant sutrumpinti laiką, per kurį reikia pasivyti užsienio technologijas. Ateityje „Credo Pump“ ir toliau didins savo dalyvavimą atitinkamuose standartuose ir sieks pozityviau prisidėti prie vandens siurblių standartizacijos skatinimo ir pritaikymo bei siurblių pramonės plėtros.


Karščiausios kategorijos