Sveiki atvykę į Credo, mes esame pramoninių vandens siurblių gamintojai.

Visos kategorijos

Įmonių kultūra

Credo Pump atsidės nuolatiniam tobulėjimui

neapibrėžta

Įmonės angliškas pavadinimas Credo yra lotyniškas žodis, reiškiantis kreditą ir pasitikėjimą, kuris yra tobulas žodžio „Geriausias siurblys, pasitikėjimas amžinai“ aiškinimas. Lotynų kalbos žodis „Credo“ reiškia kreditą ir pasitikėjimą, kuris yra tobulas „Geriausias siurblys, pasitikėjimas“. Amžinai“.

Kiniškas įmonės pavadinimas Kailite yra Credo homonimas.

Kai prasmė yra prasmės kredo ir partneriai, siekiant sukurti daugialypę, grįžtančią visuomenę.

Sąvoka „li“ reiškia naudos sau ir kitiems, o tai atspindi Credo atsakomybės prieš darbuotojus ir visuomenę jausmą.

„Te“ reikšmė reiškia novatoriškos plėtros ir diferencijuotų valdymo idėjų kredo.

ĮMONĖS KULTŪRA

ĮMONĖS KULTŪRA

Hunan Credo siurblio co., Ltd. kultūros idėjų sistema, kultūros lygmeniu, ji yra įkūnyta pagrindinėse vertybėse, įmonės vizijoje, įmonės misijoje, įmonės dvasioje, įskaitant verslo filosofiją, valdymo filosofiją, talentų filosofiją, produkto filosofiją, darbo filosofiją, paslaugų filosofiją, įvaizdžio terminologiją ir kitus aspektus. . Tai apibrėžia kai kuriuos pagrindinius strateginius pasirinkimus būsimai Credo siurblių pramonės plėtrai ir nustato įmonės veikimo mechanizmą. Pagrindinės valdymo reformos idėjos iliustruoja įmonės vertybinį pasiūlymą ir kultūrinę orientaciją, parodo gerą Credo žmonių viziją ir atkaklų karjeros siekimą.

Įmonės kultūra yra savotiškas psichologinis kontraktas; tam reikia tai jausti širdimi, panaudoti širdį savo galiai sutelkti. Siekiant sukurti Credo siurblio pramonės kultūros atmosferą, reikėtų daugiau dėmesio skirti švino dvasiai ir harmonijos vertybėms, yra sistemoje tuo pačiu metu atkreipti dėmesį į kultūros valdymą, įmonių kultūra veda mus elgtis teisingai. Credo kultūroje reikia ugdyti ne tik „bleizerių“, „meistro“ sąmonę, bet ir darbo pasidalijimo komandą nusistovėjusią tvarką, o tai leidžia iš tikrųjų suprasti kultūros esmę – sukurti tinkamą tvarką, kuri tiktų įmonės veiklai. vidinė veikla, šis užsakymas yra mūsų originalus ir mes visada laikomės komandos.

Visa Credo Pump pramonė turi laikytis mūsų pačių mokymų, visada ir visur, nuo dvasios iki elgesio, parodyti The Credo Pump pramonės kultūrą. Esame skirtingi, tai yra dėl savo savybių ir stiliaus, idealų ir dvasios.

Credo siurblys

„Geriausias siurblys, pasitikėk amžinai“

CREDO

Įmonės vizija: teikti patikimesnius, energiją taupančius ir saugesnius siurblių gaminius žmonėms.
Įmonės misija: „Geriausias siurblys, pasitikėk amžinai“
Pagrindinės įmonės vertybės: sunkus darbas, pasidalijimas turtu arba vargas, bendra atsakomybė, naujovės.
Verslo filosofija: pabrėžti kokybę ir stiprią paslaugą, laimėti konkurenciją rinkoje, stabilią veiklą ir prekės ženklo kūrimą
Darbo tikėjimas: greita reakcija, puikus vykdymas, bendravimas, bendradarbiavimas, visuma yra svarbiausia

Taisyklės ir reglamentai yra svarbūs, orientuoti į žmones

Tikslo siekiantys žmonės turi galimybę, Kompetentingas žmogus turi sceną, žmonės, kurie turi išnaudojimų, bus apdovanoti.

Nuolatinis tobulėjimas, tobulėjimas

Pradėkite nuo profesijos, pasisekite nuo smulkmenų“

Karščiausios kategorijos